Siden er sidst opdateret 24. august 2016 - kl. 05:46

Ses bedst i skærmopløsning 1280 x 768 eller større - Webmaster

  Resultater   Home   Marathonsiden   Syd- og sønderjydske løb  

tilbage

Resultater fra Natløbet i Sønderborg - fredag d. 22. august 2014

 

Mænd 5,8 km - se også kvinder - se officielle resultater her Se officiel resultatliste

Pl. Tot. Startnr. Navn Klub/Team Køn Pl. M/K Land By Resultat
1 1556 Casper Korek  
M
1
DEN
  0.20.15
2 327 Jonas Skau Christensen Rødekro Tri
M
2
DEN
Aabenraa 0.21.10
3 297 Jan Dalsgaard Wrang V.Sottrup M 3
DEN
  0.21.46
4 721 Esben B. Petersen   M 4
DEN
Odense M 0.21.56
5 1710 Jens Dalsgaard   M 5
DEN
  0.22.07
6 1219 Peter Teilgaard Statsskolen M 6
DEN
L 0.22.18
7 579 Brian Hansen Rødekro IF Tri M 7
DEN
Aabenraa 0.22.30
8 1667 Esben Mortensen   M 8
DEN
  0.22.31
10 203 Lars Winther Christensen Guderup Løbeklub M 9
DEN
Odense S 0.22.59
11 471 Andreas Bagge SDU M 10
DEN
Odense C 0.23.09
12 1409 Marc Støchkel AGS M 11
DEN
  0.23.15
13 1635 Frederik Melgaard IHS M 12
DEN
  0.23.21
14 10 Jakob Plum philipsen STRPRunning M 13
DEN
Sønderborg 0.23.23
15 1589 Mads Sjøholm   M 14
DEN
  0.23.26
16 1207 Magnus Jessen Statsskolen M 15
DEN
M 0.23.27
18 325 Andreas Dahl   M 16
DEN
Sydals 0.23.35
20 72 Morten Husum   M 17
DEN
Sydals 0.23.42
21 1626 Thomas Karlsen   M 18
DEN
  0.23.44
22 1701 Leo Bach   M 19
DEN
  0.23.44
23 1664 Kim Petersen   M 20
DEN
  0.23.49
24 818 Gerhard Hansen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 21
DEN
  0.23.50
25 1337 Oskar Andresen BCSyd M 22
DEN
Sønderborg 0.23.53
26 1290 Morten Knudsen Statsskolen M 23
DEN
L 0.23.56
28 1195 Jacob Nielsen Statsskolen M 24
DEN
M 0.24.06
29 1606 Cassio Stein   M 25
DEN
  0.24.08
30 725 jonas jensen dybbølholdet M 26
DEN
sønderborg 0.24.22
31 756 Bjarne Østergaard Alsform M 27
DEN
  0.24.33
32 1680 Thomas Theilgård Vidar Motion M 28
DEN
  0.24.35
33 1552 Jean Sebastien Cote   M 29
DEN
  0.24.40
34 309 Brian List Hansen   M 30
DEN
sønderborg 0.24.49
35 1291 Hågen Dietz Statsskolen M 31
DEN
Xl 0.24.49
36 516 Anders Munkebo Petersen   M 32
DEN
Augustenborg 0.24.50
37 1553 Morten Pors Simonsen   M 33
DEN
  0.25.05
38 1272 Ferdinand Hendricks Statsskolen M 34
DEN
M 0.25.07
39 1205 Jesper Holm Nielsen Statsskolen M 35
DEN
Xl 0.25.13
40 314 Sofus Tao Esthave Pedersen Løbeklubben Tempo M 36
DEN
Sønderborg 0.25.18
41 131 Peter Jensen Danfoss Marathon Club M 37
DEN
Sønderborg 0.25.21
42 1402 Frederik Holdt-Sørensen AGS M 38
DEN
  0.25.21
43 132 Martin Lykke   M 39
DEN
Sydals 0.25.21
44 1561 Morten Petersen Calvin Klein Commersial M 40
DEN
  0.25.22
45 627 Andreas Bendixen The Vikings M 41
DEN
Sønderborg 0.25.23
46 1563 Anders Skursch Calvin Klein Commersial M 42
DEN
  0.25.25
47 1676 Alexander Mamsen   M 43
DEN
  0.25.31
48 1273 Rasmus Mohr Statsskolen M 44
DEN
L 0.25.33
49 744 Petteri Nevalainen   M 45
FIN
Sønderborg 0.25.36
50 142 Martin B. Christiansen Wohlenberg Vinhandel M 46
DEN
Sønderborg 0.25.37
51 1632 Jan Nissen   M 47
DEN
  0.25.39
54 836 Ole Svendsen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 48
DEN
  0.25.50
55 1338 Thore Bonde BCSyd M 49
DEN
Sønderborg 0.25.55
56 921 Malthe Andersen Ulkebøl Skole M 50
DEN
Sønderborg 0.25.58
57 1077 Kasper Andreassen Ulkebøl Skole M 51
DEN
Sønderborg 0.25.58
58 227 Kaj Dyg Koch CaRas pleje og omsorg M 52
DEN
Augustenborg 0.25.59
59 1259 Michael Iversen Statsskolen M 53
DEN
  0.26.03
60 169 Jörn Petersen Deutsche Schule Sonderburg M 54
DEN
Sønderborg 0.26.04
61 208 Patrick Wildenradt Dansk Revision Sønderborg M 55
DEN
Sønderborg 0.26.06
62 1590 Rune Lassen   M 56
DEN
  0.26.09
63 427 Mads Enderlein Bjerggaard M 57
DEN
  0.26.09
64 863 Tobias Mygil Mattesen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 58
DEN
  0.26.10
65 220 Christian Kaad CaRas pleje og omsorg M 59
DEN
Augustenborg 0.26.12
66 1342 Anders Hedemann BCSyd M 60
DEN
Sønderborg 0.26.14
68 504 Søren Byllemos Kløverskolen M 61
DEN
Sønderborg 0.26.15
69 1578 Hans Henrik Michelsen   M 62
DEN
  0.26.18
70 939 René Jørgensen Ulkebøl Skole M 63
DEN
Sønderborg 0.26.19
71 1605 Hans Jørgen Johansen   M 64
DEN
  0.26.20
72 490 Kresten Lorenzen Tingvejgård M 65
DEN
Sønderborg 0.26.20
73 1451 Kjeld Barsingerhorn Gråsten Landbrugsskole M 66
DEN
Gråsten 0.26.21
74 1562 Rasmus Lund Hansen Calvin Klein Commersial M 67
DEN
  0.26.22
75 1515 Martin Jes Todsen Gråsten Landbrugsskole M 68
DEN
Gråsten 0.26.23
76 1692 Jacob Jungersen Hansen   M 69
DEN
  0.26.25
77 720 Stephan Kleinschmidt Sønderborg Kommune M 70
DEN
Sønderborg 0.26.25
78 1216 Søren Ross Svendsen Statsskolen M 71
DEN
M 0.26.31
79 765 Benny Matzon DFT-Presswork A/S M 72
DEN
  0.26.32
80 1637 Ditlev Petersen IHS M 73
DEN
  0.26.33
82 486 Gabriel Haciu Tingvejgård M 74
DEN
Sønderborg 0.26.38
83 342 Bjarke Hagelsø Jacobsen Team Jacobsen M 75
DEN
Åbenrå 0.26.40
84 338 Jesper Kallesøe Danske Bank M 76
DEN
Sønderborg 0.26.40
85 197 Lars Christiansen P. Christensen A/S M 77
DEN
Sønderborg 0.26.47
86 726 Morten Jakobsen VVS Trading M 78
DEN
Sønderborg 0.26.47
87 1703 Klaus Thomsen Ulkebølskolen M 79
DEN
  0.26.49
88 582 Benjamin Mendoza Ramos Mexico M 80
MEX
Broager 0.26.50
89 1196 Johannes Held Statsskolen M 81
DEN
L 0.26.50
90 1538 Kevin Werner Hestehavegård M 82
DEN
  0.26.50
91 1464 Martin H Hansen Gråsten Landbrugsskole M 83
DEN
Gråsten 0.26.50
92 560 Henrik Lyngse team lyn M 84
DEN
Sønderborg 0.26.52
93 1433 Kenneth Hansen AGS M 85
DEN
  0.26.53
94 773 Kenneth Block Sørensen Linak M 86
DEN
Sønderborg 0.26.56
95 380 Kasper Nørgaard   M 87
DEN
Sønderborg 0.26.57
96 811 Jens Jensen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 88
DEN
  0.26.58
97 717 Claus Klaris Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening M 89
DEN
Sønderborg 0.26.58
98 1536 Morten Bruhn Hestehavegård M 90
DEN
  0.26.59
99 1424 Marcus Christiansen AGS M 91
DEN
Augustenborg 0.27.00
100 1685 Søren Westergaard   M 92
DEN
  0.27.01
101 1237 Markus Rahr Statsskolen M 93
DEN
M 0.27.03
102 1442 Peter Nielson ags M 94
DEN
  0.27.05
103 377 Jeff Røn Pedersen TDC Contact Center Europe M 95
DEN
Sønderborg 0.27.05
104 1222 Anders Riis Statsskolen M 96
DEN
L 0.27.06
105 438 Jonas Lund Boisen   M 97
DEN
Nordborg 0.27.10
106 904 Mads Engholm Jørgensen Ulkebøl Skole M 98
DEN
Sønderborg 0.27.15
107 36 Viggo Clausen Fitness Syd M 99
DEN
Nordborg 0.27.16
108 1105 Thomas Nikolajsen Ulkebøl Skole M 100
DEN
Sønderborg 0.27.16
110 1421 René Bundgaard AGS M 101
DEN
  0.27.18
111 1206 Martin Ørskov Statsskolen M 102
DEN
L 0.27.18
112 1711 Henning Skov Byens Pejse M 103
DEN
  0.27.22
113 1098 Brian Østergaard Ulkebøl Skole M 104
DEN
Sønderborg 0.27.22
114 396 Martin Schønwandt   M 105
DEN
Gråsten 0.27.23
115 134 Oliver Elkjær Christensen   M 106
DEN
Sønderborg 0.27.25
116 719 Svajunas Sarocka   M 107
DEN
Sønderborg 0.27.27
117 1693 Niels Lintrup   M 108
DEN
  0.27.27
118 1684 Thomas Kamp   M 109
DEN
  0.27.28
119 213 Knud Rasmussen Augustenborg Løbeklub M 110
DEN
Augustenborg 0.27.30
120 523 Mikkel Hviid Byens pejse M 111
DEN
Augustenborg 0.27.30
121 1157 Rene Petersen Kegnæs friskole M 112
DEN
  0.27.30
122 899 Robin Sørensen Ulkebøl Skole M 113
DEN
Sønderborg 0.27.30
123 1657 Lasse Terp   M 114
DEN
  0.27.31
124 1533 Kresten Bonefeld Møller BC Syd M 115
DEN
  0.27.32
125 1075 Rasmus Andreassen Ulkebøl Skole M 116
DEN
Sønderborg 0.27.33
126 441 Ole Skau Hansen Mindzet A/S M 117
DEN
Sønderborg 0.27.33
127 1381 Jannik Hansen BCSyd M 118
DEN
Sønderborg 0.27.35
128 740 Hans Meulengracht Vidar Motion M 119
DEN
Sønderborg 0.27.37
129 196 Kenn Merrild   M 120
DEN
Gråsten 0.27.37
130 1235 Lukas Ritter Statsskolen M 121
DEN
M 0.27.38
132 493 Vasile Valentin Ponchoen Tingvejgård M 122
DEN
Sønderborg 0.27.40
133 638 Jacob Nørager Vidar Motion M 123
DEN
Sønderborg 0.27.42
136 1352 Kaare Alexander Christensen BCSyd M 124
DEN
Sønderborg 0.27.44
137 1351 Kasper Bo Christensen BCSyd M 125
DEN
Sønderborg 0.27.44
138 869 Henrik Lorenzen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 126
DEN
  0.27.45
139 879 Kristian Krogh Kristensen Siemens A/S, Flow Instruments M 127
DEN
Sønderborg 0.27.49
141 97 John Christensen Eckersberg Børneunivers M 128
DEN
Blans 0.27.54
142 422 Hans Enderlein Bjerggaard M 129
DEN
  0.27.54
143 1625 Ronnie Damgaard EEG Holm M 130
DEN
  0.28.00
144 1089 Ole Fredholm Ulkebøl Skole M 131
DEN
Sønderborg 0.28.04
145 270 Michael Kroghave Wendelboe TDC Contact Center Europe M 132
DEN
Augustenborg 0.28.05
146 649 Christian Bønnelykke Sønderjyllands Symfoniorkester M 133
DEN
Sønderborg 0.28.06
147 678 Sigurgrìmur Jònsson TeleBilling A/S M 134
DEN
  0.28.07
148 856 Thomas Beck Dybbøl Massage & Zoneterapi M 135
DEN
  0.28.09
149 128 Niels Caspersen   M 136
DEN
Sydals 0.28.12
150 1380 Johannes Halgrener BCSyd M 137
DEN
Sønderborg 0.28.12
151 1242 Jacob Jessen Christensen Statsskolen M 138
DEN
L 0.28.14
152 644 Gudjon Thor Sæmundsson   M 139
DEN
Sønderborg 0.28.19
153 561 carsten hansen   M 140
DEN
Sydals 0.28.19
155 1293 Jens Krause Statsskolen M 141
DEN
L 0.28.20
156 1621 Christian Pedersen   M 142
DEN
  0.28.20
157 440 Rasmus Ries Grünfeld   M 143
DEN
Sønderborg 0.28.21
159 1691 Anders Trane   M 144
DEN
  0.28.23
161 1371 Mathias Andersen BCSyd M 145
DEN
Sønderborg 0.28.25
162 886 Mogens Jørgensen Siemens A/S, Flow Instruments M 146
DEN
Sønderborg 0.28.26
163 405 johnny weiss   M 147
DEN
sønderborg 0.28.27
164 4 Morten Bollerup Hoppe Danmark M 148
DEN
Sønderborg 0.28.27
165 877 Jan Zangenberg Siemens A/S, Flow Instruments M 149
DEN
Nordborg 0.28.29
166 1551 Martin Thorøe   M 150
DEN
  0.28.30
167 58 Frank Kellmann Kellmann´s VVS/Blik ApS M 151
DEN
Sydals 0.28.31
168 766 Brian Rudolph DFT-Presswork A/S M 152
DEN
  0.28.35
169 136 Jacob Sevelsted   M 153
DEN
Sønderborg 0.28.36
170 1246 Julius Hindø Statsskolen M 154
DEN
M 0.28.38
171 1406 Hans Halberg AGS M 155
DEN
  0.28.41
172 887 Roman Schopphoff Siemens A/S, Flow Instruments M 156
DEN
Sønderborg 0.28.44
173 1204 Anton Schmidt-Petersen Statsskolen M 157
DEN
M 0.28.45
174 967 Jakob Beck Ulkebøl Skole M 158
DEN
Sønderborg 0.28.46
175 235 Thomas Thøisen CaRas pleje og omsorg M 159
DEN
Augustenborg 0.28.46
176 141 Niels Sehested AV-Connection A/S M 160
DEN
Høruphav 0.28.47
177 266 Henrik Rasmussen   M 161
DEN
Nordborg 0.28.47
178 67 Flemming Skursch Gråsten Skole M 162
DEN
Gråsten 0.28.47
179 784 Vanja Fazlagic TECHLINE M 163
DEN
Sønderborg 0.28.47
180 79 John Saldern Jørgensen G4S Kolding M 164
DEN
Aabenraa 0.28.48
181 1631 Kasper Rasmussen   M 165
DEN
  0.28.48
182 443 kent petersen byens pejse M 166
DEN
sønderborg 0.28.48
183 878 Allan Juhl Kristensen Siemens A/S, Flow Instruments M 167
DEN
Augustenborg 0.28.49
184 252 Bo Sandholt Nielsen Vidar Motion M 168
DEN
Sønderborg 0.28.50
185 1194 Joakim Betzer Statsskolen M 169
DEN
M 0.28.50
186 1534 Peter Bruhn Hestehavegård M 170
DEN
  0.28.50
188 610 Paul Alstrup Klomk M 171
DEN
Aabenraa 0.28.51
189 681 Thomas Hansen   M 172
DEN
Nordborg 0.28.52
190 214 Bo Thomsen   M 173
DEN
  0.28.55
191 264 Jonathan Erichsen   M 174
DEN
Sønderborg 0.28.55
192 265 Tobias Brinck Erichsen   M 175
DEN
  0.28.56
195 783 Kris Kjærsgaard TECHLINE M 176
DEN
Sønderborg 0.29.04
196 1629 Martin Svava   M 177
DEN
  0.29.05
197 770 Carsten Winholt Linak M 178
DEN
Sønderborg 0.29.05
198 101 Henrik Scholdan Sloth Møller M 179
DEN
Sønderborg 0.29.05
199 251 Henrik Olling Lysabild Løbeklub M 180
DEN
Sydals 0.29.06
200 1502 Carsten Bork Petersen Gråsten Landbrugsskole M 181
DEN
Gråsten 0.29.07
201 1528 Jacob Jensen Gråsten Landbrugsskole M 182
DEN
Gråsten 0.29.07
202 1708 Bjarne Thomsen   M 183
DEN
  0.29.11
203 655 Michael Mathiasen Sønderjyllands Symfoniorkester M 184
DEN
Augustenborg 0.29.11
205 1575 Flemming Lunding   M 185
DEN
  0.29.14
206 1166 Jens Ebsen Kegnæs Friskole M 186
DEN
  0.29.15
207 401 Jan Steen   M 187
DEN
Sønderborg 0.29.15
209 1210 Tobias Schmidt Statsskolen M 188
DEN
M 0.29.16
210 87 Lasse Mørkehøj Hansen Kaj's Mc Racing M 189
DEN
Århus V 0.29.18
211 343 Flemming Leen Team Jacobsen M 190
DEN
Nyborg 0.29.19
213 935 Mathias Kanstrup Jørgensen Ulkebøl Skole M 191
DEN
Sønderborg 0.29.20
215 1641 Jonas Bukdahl   M 192
DEN
  0.29.22
216 587 Jesper Rahr Byens Pejse M 193
DEN
Augustenborg 0.29.22
217 178 Vincent Naeve Deutsche Schule Sonderburg M 194
DEN
  0.29.24
218 1258 Anders Philipsen Statsskolen M 195
DEN
L 0.29.28
219 1652 Thomas Kellmann   M 196
DEN
  0.29.31
220 801 Lars Færgemann Dybbøl Massage & Zoneterapi M 197
DEN
  0.29.32
223 1093 Kasper Fredholm Ulkebøl Skole M 198
DEN
Sønderborg 0.29.37
224 177 Torben Wetcke-Brask Deutsche Schule Sonderburg M 199
DEN
  0.29.38
225 764 Martin Steenbjerg DFT-Presswork A/S M 200
DEN
  0.29.39
226 394 Finn Kleemeier Danfoss Marathon Club M 201
DEN
Augustenborg 0.29.39
227 987 Nicklas Buhl Ulkebøl Skole M 202
DEN
Sønderborg 0.29.40
228 616 Nikolaj Quitzau   M 203
DEN
Århus 0.29.41
229 1120 Kristian Kaslund Ulkebøl Skole M 204
DEN
Sønderborg 0.29.42
230 188 John Barløse Hansen Team mmcity M 205
DEN
Augustenborg 0.29.42
231 641 Henrik Asmussen Teknidan Handelsselskab Aps M 206
DEN
Aabenraa 0.29.43
232 908 Mads Borchers Ulkebøl Skole M 207
DEN
Sønderborg 0.29.45
234 364 Per Boisen   M 208
DEN
Sønderborg 0.29.46
235 1009 Emil Kruse Ulkebøl Skole M 209
DEN
Sønderborg 0.29.47
236 1010 Jonas Lindum Ulkebøl Skole M 210
DEN
Sønderborg 0.29.47
237 705 Peter Bøgh Sørensen Saab Danmark A/S M 211
DEN
Sønderborg 0.29.47
238 506 John Gajhede   M 212
DEN
  0.29.49
239 1583 Rene Skjøth   M 213
DEN
  0.29.51
240 846 Claus Nielsen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 214
DEN
  0.29.52
241 406 Torben Matzon Nordborg Løbeklub M 215
DEN
Nordborg 0.29.53
242 1522 Thorkild Nissen Gråsten Landbrugsskole M 216
DEN
Gråsten 0.29.53
245 462 Esben Good   M 217
DEN
Egen 0.29.55
246 1353 Jonas Faaborg BCSyd M 218
DEN
Sønderborg 0.29.58
247 1617 Mathias Hedegaard Andersen   M 219
DEN
  0.29.58
248 888 Hans Jørgen Moos Siemens A/S, Flow Instruments M 220
DEN
Sønderborg 0.30.01
249 19 Oscar Moos Dybbølholdet M 221
DEN
Sønderborg 0.30.01
250 22 Jan Damgaard   M 222
DEN
Gråsten 0.30.01
251 27 Anders Hinrichsen Salon Plan B M 223
DEN
Sønderborg 0.30.01
252 1377 Poul Henrik Iversen BCSyd M 224
DEN
Sønderborg 0.30.01
254 123 Martin Jørgensen Profil Optik M 225
DEN
Sønderborg 0.30.04
255 1432 Jonathan Knudsen AGS M 226
DEN
  0.30.04
256 1645 Jesper Jensen   M 227
DEN
  0.30.04
259 116 Finn Halberg Profil Optik M 228
DEN
Sønderborg 0.30.08
260 418 Claus B. Jørgensen Bjerggaard M 229
DEN
  0.30.08
261 525 Anders Falk Eskildsen   M 230
DEN
  0.30.08
262 1370 Magnus Juhl BCSyd M 231
DEN
Sønderborg 0.30.08
263 118 René Jørgensen Profil Optik M 232
DEN
Sønderborg 0.30.09
264 891 Magnus Grønlund Ulkebøl Skole M 233
DEN
Sønderborg 0.30.10
265 1636 Magnus Burchhardt IHS M 234
DEN
  0.30.11
267 578 Arthur Philiposian Sønderborg Judo M 235
DEN
Sønderborg 0.30.13
271 522 Glen Hviid Byens pejse M 236
DEN
Augustenborg 0.30.17
273 233 Ronni Johannsen CaRas pleje og omsorg M 237
DEN
Sønderborg 0.30.21
274 175 Felix Wetcke-Brask Deutsche Schule Sonderburg M 238
DEN
  0.30.22
275 94 Nicolai Bertelsen Dybbøl-Skolen M 239
DEN
  0.30.22
276 1670 Søren Winther   M 240
DEN
  0.30.23
277 1220 Jonas Græsted Statsskolen M 241
DEN
L 0.30.23
278 6 Bjarne Petersen   M 242
DEN
Augustenborg 0.30.24
279 304 Jan Lynge Slot   M 243
DEN
Sønderborg 0.30.25
280 1576 Peter Bruhn   M 244
DEN
  0.30.26
281 683 Jakob N Hansen   M 245
DEN
Sønderborg 0.30.26
283 1661 Claus Hissen   M 246
DEN
  0.30.27
284 103 Jakob Scholdan   M 247
DEN
  0.30.27
289 977 Ole Frost Hansen Ulkebøl Skole M 248
DEN
Sønderborg 0.30.34
290 534 Lars Viborg Kruse   M 249
DEN
Broager 0.30.34
291 1668 Daniel Nielsen Struck   M 250
DEN
  0.30.35
292 991 Claus Østergaard Ulkebøl Skole M 251
DEN
Sønderborg 0.30.36
293 1096 Jesper Petersen Ulkebøl Skole M 252
DEN
Sønderborg 0.30.36
294 1620 Simon Pedersen   M 253
DEN
  0.30.38
295 633 Søren Liljenberg Danfoss M 254
DEN
Sønderborg 0.30.38
296 1577 Daniel Jørgensen   M 255
DEN
  0.30.42
298 922 Allan Kreutz Ulkebøl Skole M 256
DEN
Sønderborg 0.30.44
300 1529 Morten Bonefeldt Gråsten Landbrugsskole M 257
DEN
Gråsten 0.30.46
301 688 Casper Bonefeld   M 258
DEN
Sønderborg 0.30.46
302 400 Kim Hannemann   M 259
DEN
Broager 0.30.49
304 612 Jonas Hansen   M 260
DEN
Vamdrup 0.30.52
307 843 Nikolaj Rasmussen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 261
DEN
  0.30.54
309 821 Holger Jacobsen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 262
DEN
  0.30.55
311 1530 Ingo Struve Statsskolen M 263
DEN
  0.30.57
313 1026 Nikolaj Lorenzen Ulkebøl Skole M 264
DEN
Sønderborg 0.30.59
314 742 Steen Zanchetta   M 265
DEN
Gråsten 0.31.00
315 1029 Martin Lorenzen Ulkebøl Skole M 266
DEN
Sønderborg 0.31.00
316 1600 Per Petersen   M 267
DEN
  0.31.01
317 1241 Mads Westergaard Statsskolen M 268
DEN
L 0.31.03
318 1681 Carsten Rehling   M 269
DEN
  0.31.03
319 472 Karsten Paulsen Nydam M 270
DEN
  0.31.03
320 1340 Emil Bundgaard BCSyd M 271
DEN
Sønderborg 0.31.04
321 959 Bjarne Warming Ulkebøl Skole M 272
DEN
Sønderborg 0.31.05
322 167 Jesper Petersen Deutsche Schule Sonderburg M 273
DEN
Sønderborg 0.31.06
323 1300 Nikolaj Berg Statsskolen M 274
DEN
M 0.31.06
325 860 Mikkel Nielsen Dybbøl Massage & Zoneterapi M 275
DEN
  0.31.09
326 1188 Jens Perregaard Thorsen Kegnæs friskole M 276
DEN
  0.31.09
328 1542 Thomas Teisher   M 277
DEN
  0.31.13
329 331 Jan Pharao Aaig Aabenraa M 278
DEN
Aabenraa 0.31.14
330 125 jannik caspersen   M 279
DEN
Sydals 0.31.14
331 92 Henrik Petersen Dybbøl-Skolen M 280
DEN
  0.31.14
332 754 Steen Boris Hansen Flintholm/Bosager M 281
DEN
  0.31.14