Siden er sidst opdateret 23. august 2014 - kl. 17:11

Ses bedst i skærmopløsning 1280 x 768 eller større - Webmaster

  Resultater   Home   Marathonsiden   Syd- og sønderjydske løb  

tilbage

Resultater fra Natløbet i Sønderborg - fredag d. 22. august 2014

 

Kvinder 5,8 km - se også mænd - se officielle resultater her Se officiel resultatliste

Pl. Tot. Startnr. Navn Klub/Team Køn Pl. M/K Land By Resultat
9 1354 Kristine Ewers BCSyd
K
1
DEN
Sønderborg 0.22.32
17 799 Troels Schwartz Dybbøl Massage & Zoneterapi
K
2
DEN
  0.23.30
19 759 Lene Dalgaard BUI K 3
DEN
  0.23.39
27 1689 Bujar Mustafaj   K 4
DEN
  0.24.02
52 835 Lone Svendsen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 5
DEN
  0.25.42
53 872 Pernille Bertelsen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 6
DEN
  0.25.47
67 919 Louise Kreutz Ulkebøl Skole K 7
DEN
Sønderborg 0.26.14
81 538 Matilda Elbæk Lindström Nydamskolen K 8
DEN
Sønderborg 0.26.34
109 645 Sylvía Sævarsdóttir   K 9
DEN
Sønderborg 0.27.17
131 1233 Ida Bagge Statsskolen K 10
DEN
L 0.27.38
134 1554 Maria Korek   K 11
DEN
  0.27.42
135 204 Henriette Hansen Guderup Løbeklub K 12
DEN
Odense 0.27.43
140 31 Anne Weibeck   K 13
DEN
Sønderborg 0.27.49
154 845 Irene Nielsen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 14
DEN
  0.28.19
158 812 Karen Saugstrup Dybbøl Massage & Zoneterapi K 15
DEN
  0.28.22
160 1299 Camilla Ehlers-Kock Statsskolen K 16
DEN
M 0.28.24
187 194 Kirsten Baum Blaakær   K 17
DEN
Egå 0.28.50
193 416 Anne Marie Enderlein Bjerggaard K 18
DEN
Sønderborg 0.28.58
194 749 Mette Skov Flintholm/Bosager K 19
DEN
  0.28.58
204 1431 Sabrina Dantoft AGS K 20
DEN
  0.29.12
208 470 Hanne Hjortgaard Vidar Motion K 21
DEN
Sønderborg 0.29.15
212 466 Ditte Møller Jensen   K 22
DEN
Odense C 0.29.19
214 135 Therese Elkjær Christensen   K 23
DEN
Sønderborg 0.29.20
221 572 Nanna Viuff Dybbølholdet K 24
DEN
Sønderborg 0.29.32
222 676 Mette Schanz TeleBilling A/S K 25
DEN
  0.29.36
233 1543 Sille Marcussen   K 26
DEN
  0.29.45
243 622 Mette Desler Dybbølholdet K 27
DEN
Sønderborg 0.29.54
244 1441 Christina Bilberg AGS K 28
DEN
  0.29.54
253 305 Lena Riis Callesen   K 29
DEN
Sønderborg 0.30.03
257 1251 Emma Skov Thorsted Statsskolen K 30
DEN
M 0.30.06
258 1618 Karen Magrethe Andersen   K 31
DEN
  0.30.06
266 810 Merete Molina Dybbøl Massage & Zoneterapi K 32
DEN
  0.30.12
268 830 Anne Grethe Gammelgaard Dybbøl Massage & Zoneterapi K 33
DEN
  0.30.14
269 847 Malene Heby Dybbøl Massage & Zoneterapi K 34
DEN
  0.30.14
270 1243 Kristine Berg Hansen Statsskolen K 35
DEN
M 0.30.16
272 66 Aníta Björk Stefánsdóttir   K 36
DEN
Sønderborg 0.30.19
282 615 Marie Quitzau   K 37
DEN
Kolding 0.30.26
285 533 Katrine Viborg Kruse   K 38
DEN
Broager 0.30.28
286 559 Emma Hilsløv Lyngse team lyn K 39
DEN
Sønderborg 0.30.30
287 1080 Gitta Hansen Ulkebøl Skole K 40
DEN
Sønderborg 0.30.31
288 2 Rikke Nørskov Friskolen Østerlund K 41
DEN
Nordborg 0.30.32
297 473 Susanne Bagge Nydam K 42
DEN
  0.30.43
299 920 Line Kreutz Ulkebøl Skole K 43
DEN
Sønderborg 0.30.44
303 652 Katrin Rimer Sønderjyllands Symfoniorkester K 44
GER
Sønderborg 0.30.51
305 822 Anne Jacobsen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 45
DEN
  0.30.52
306 842 Mette Rasmussen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 46
DEN
  0.30.53
308 834 Pernille Lausteen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 47
DEN
  0.30.54
310 817 Ida Pedersen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 48
DEN
  0.30.56
312 469 Alexandra Redzkina  AU Health K 49
DEN
Aarhus C 0.30.57
324 609 Charlotte Luk Nielsen   K 50
DEN
København N 0.31.08
327 1544 Katrine Christiansen   K 51
DEN
  0.31.12
333 124 Signe Birkekær Profil Optik K 52
DEN
Sønderborg 0.31.14
335 195 Dorthe Merrild   K 53
DEN
Gråsten 0.31.15
339 1550 Grete Dalgaard   K 54
DEN
  0.31.17
348 60 Jette Kellmann Kellmann´s VVS/Blik ApS K 55
DEN
Sydals 0.31.26
350 1264 Sine Meiling Nielsen Statsskolen K 56
DEN
S 0.31.27
352 1274 Emma Nielsen Statsskolen K 57
DEN
M 0.31.30
354 797 Trine Færgemann Dybbøl Massage & Zoneterapi K 58
DEN
  0.31.33
356 1416 Rikke Munk ags K 59
DEN
Nordborg 0.31.37
358 646 Bettina Zielke Sønderjyllands Symfoniorkester K 60
DEN
Haderslev 0.31.39
360 1565 Maria Kjærgaard   K 61
DEN
  0.31.40
361 1566 Caroline Sandager   K 62
DEN
  0.31.40
362 1250 Line May Statsskolen K 63
DEN
  0.31.42
366 1256 Maja Pankoke Statsskolen K 64
DEN
M 0.31.46
370 1650 Marta Jurado   K 65
DEN
  0.31.51
373 73 Stinne Husum   K 66
DEN
Sydals 0.31.54
375 113 Rikke Wallentin Danfoss Medical Health Centre K 67
DEN
Kolding 0.31.55
380 530 Karin Laasholdt Kamstrup   K 68
DEN
Sønderborg 0.32.01
384 858 Pernille Veng Dybbøl Massage & Zoneterapi K 69
DEN
  0.32.04
385 1008 Liv Kruse Ulkebøl Skole K 70
DEN
Sønderborg 0.32.07
386 1286 Ann Koldkjær Statsskolen K 71
DEN
M 0.32.08
388 905 Anja Lund Ulkebøl Skole K 72
DEN
Sønderborg 0.32.09
389 319 Katja Jepsen Sønderborg Kommune K 73
DEN
Sønderborg 0.32.10
394 695 Camilla Birkeland Byens Pejse K 74
DEN
Augustenborg 0.32.16
406 798 Sabrina Albæk Dybbøl Massage & Zoneterapi K 75
DEN
  0.32.26
407 837 Helle Faaborg Dybbøl Massage & Zoneterapi K 76
DEN
  0.32.27
410 1133 Sabrina Lock Kegnæs friskole K 77
DEN
  0.32.29
411 826 Gaby Plehn Dybbøl Massage & Zoneterapi K 78
DEN
  0.32.29
425 365 Sabine Thiesen   K 79
DEN
Sønderborg 0.32.38
426 1610 Hanne Stuckert   K 80
DEN
  0.32.38
430 318 Sanne Westergaard Hansen   K 81
DEN
Odense V 0.32.41
436 48 Joan Jørgensen   K 82
DEN
Sønderborg 0.32.45
437 45 Julie Bjerre Paulsen eckersberg friskole K 83
DEN
Blans 0.32.45
438 1467 Stine Lydia Hansen Gråsten Landbrugsskole K 84
DEN
Gråsten 0.32.45
439 675 Marta Gireada TeleBilling A/S K 85
DEN
  0.32.45
441 617 Mille Kragh Dahl   K 86
DEN
Sydals 0.32.47
442 618 Anne Kathrine Podlech   K 87
DEN
Sønderborg 0.32.47
443 1696 Kirsten Larsen   K 88
DEN
  0.32.48
444 591 Jette Fries Hansen KLOMK K 89
DEN
Aabenraa 0.32.48
446 298 Caroline Wrang V. Sottrup K 90
DEN
  0.32.49
452 814 Hanne Lehmann Dybbøl Massage & Zoneterapi K 91
DEN
  0.32.50
453 102 Kathrine Scholdan   K 92
DEN
Sønderborg 0.32.50
459 760 Helle Dalgaard BUI K 93
DEN
  0.32.51
460 1230 Nadja Stenstrup Pedersen Statsskolen K 94
DEN
M 0.32.51
462 323 Bethina Nissen aaig Åbenrå K 95
DEN
Kliplev 0.32.54
466 1397 Yasmina Abbas AGS K 96
DEN
Sydals 0.32.56
470 828 Maibritt Loebenstein Dybbøl Massage & Zoneterapi K 97
DEN
  0.32.59
475 1245 Annemette Lykke Jacobsen Statsskolen K 98
DEN
M 0.33.04
476 446 Helle Lykke Kristoffersen Aaig Aabenraa K 99
DEN
Aabenraa 0.33.04
477 261 Tina Lausen TDC Contact Center Europe K 100
DEN
Sønderborg 0.33.04
478 150 Inge Christensen   K 101
DEN
Sønderborg 0.33.04
479 769 Ragna Hjördis Agustsdottir Linak K 102
DEN
Sønderborg 0.33.06
481 180 Dorit Høgh Dybbøl K 103
DEN
Sønderborg 0.33.08
482 23 Sanne Damgaard Rødekro - IF Motion K 104
DEN
Aabenraa 0.33.08
488 65 Berglind Knútsdóttir   K 105
DEN
Sønderborg 0.33.14
491 1174 Henriette Hoffmann Heise Kegnæs friskole K 106
DEN
  0.33.17
494 786 Lene Boysen Tal-Knuserne K 107
DEN
Aabenraa 0.33.20
497 1396 Camilla Linné AGS K 108
DEN
Sønderborg 0.33.21
499 1265 Sidsel Pallesen Statsskolen K 109
DEN
M 0.33.23
503 1244 Ingrid Fusager Andersen Statsskolen K 110
DEN
M 0.33.27
504 404 Birthe Vandel Pedersen Augustenborg Løbeklub K 111
DEN
Augustenborg 0.33.28
506 775 Marites B. Marcussen Linak K 112
DEN
Nordborg 0.33.31
507 787 Mie Abild Tal-Knuserne K 113
DEN
Sønderborg 0.33.31
511 388 Tina Marie Christensen   K 114
DEN
Sønderborg 0.33.33
514 1298 Sascha H Nielsen Statsskolen K 115
DEN
  0.33.34
515 386 Jette Friis Jørgensen   K 116
DEN
Sønderborg 0.33.34
516 258 Jannie Becker TDC Contact Center Europe K 117
DEN
Sønderborg 0.33.34
517 792 Berit Arngrimson Dybbøl Massage & Zoneterapi K 118
DEN
20957196 0.33.34
519 1297 Rachel R Nielsen Statsskolen K 119
DEN
S 0.33.38
520 1430 Anna Beltman AGS K 120
DEN
  0.33.38
524 1407 Camilla Merrild AGS K 121
DEN
  0.33.42
527 1596 Lilly Jørgensen   K 122
DEN
  0.33.44
529 535 Anne Grete Jacobsen AAIG Aabenraa/Bjergladies K 123
DEN
Aabenraa 0.33.46
530 741 Helle Zanchetta   K 124
DEN
Gråsten 0.33.46
533 104 Maria Jensen   K 125
DEN
Sønderborg 0.33.49
534 686 Karen Willesen   K 126
DEN
Sønderborg 0.33.50
537 1428 Julie Simonsen AGS K 127
DEN
Stolro 0.33.52
538 1270 Line Cecilie Hansen Statsskolen K 128
DEN
M 0.33.53
541 824 Emma Vanggaard Skovmand Dybbøl Massage & Zoneterapi K 129
DEN
  0.33.57
543 806 Heidi Lyngsø Dybbøl Massage & Zoneterapi K 130
DEN
  0.34.01
544 1301 Trine Secher Battefeld Statsskolen K 131
DEN
M 0.34.03
547 349 Henriette Æbeløe Hansen IBC Aabenraa K 132
DEN
Rødekro 0.34.05
549 475 Cecilie Bagge   K 133
DEN
Sønderborg 0.34.10
550 1654 Randi Eskildsen   K 134
DEN
  0.34.12
555 356 Annette Kudsk Andersen GIG Løb og Motion K 135
DEN
Gråsten 0.34.16
556 247 Melanie Westergaard Nielsen   K 136
DEN
Vejen 0.34.16
560 267 Kirsten helene Bachmann   K 137
DEN
  0.34.19
561 1376 Anne Kvist Martinsen BCSyd K 138
DEN
Sønderborg 0.34.19
567 1213 Sophie Pabst Statsskolen K 139
DEN
S 0.34.24
568 788 Connie Kjærsgaard Linak K 140
DEN
Nordborg 0.34.24
572 381 Sandra Bertelsen   K 141
DEN
Sønderborg 0.34.26
573 848 Malene Callesen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 142
DEN
  0.34.27
577 437 Laila Hjorth Jensen TDC Contact Center Europe K 143
DEN
Sønderborg 0.34.33
579 395 Mai Halberg Schønwandt   K 144
DEN
Gråsten 0.34.34
580 854 Kirsten Bragh Jespersen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 145
DEN
  0.34.34
584 584 Susanne Petz   K 146
DEN
Tinglev 0.34.40
588 1025 Gitte Nielsen Ulkebøl Skole K 147
DEN
Sønderborg 0.34.41
591 791 Mathine Jensen Tal-Knuserne K 148
DEN
Sønderborg 0.34.42
593 556 Freja Thalund   K 149
DEN
Sønderborg 0.34.44
595 1121 Britta Kaslund Ulkebøl Skole K 150
DEN
Sønderborg 0.34.46
602 1634 Anne Lund Jensen   K 151
DEN
  0.34.50
607 127 Lineth Caspersen   K 152
DEN
Sydals 0.34.51
608 41 Hella Clausen Vidar motion K 153
DEN
Sydals 0.34.51
609 1331 Marina Christiansen BCSyd K 154
DEN
Sønderborg 0.34.51
611 1128 Lærke Hansen Kegnæs friskole K 155
DEN
  0.34.52
613 108 Rikke Rahbek  Sønderborg Kommune K 156
DEN
Sønderborg 0.34.55
614 548 Charlotte Bonde LHN K 157
DEN
Gråsten 0.34.55
620 96 Pia Hein Dybbøl-Skolen K 158
DEN
  0.34.59
623 819 Trine Brock Faber Dybbøl Massage & Zoneterapi K 159
DEN
  0.35.00
626 1277 Laura Stuckert Statsskolen K 160
DEN
S 0.35.02
627 248 Bente Lyck Dall løbeklubben Tempo K 161
DEN
Aabenraa 0.35.02
628 1555 Mathilde Von Arensdorff   K 162
DEN
  0.35.02
629 574 Sofie Helstrup Knudsen   K 163
DEN
Sønderborg 0.35.02
632 1276 Astrid Schrøder Statsskolen K 164
DEN
M 0.35.03
633 290 Katrine Lorenzen   K 165
DEN
Sydals 0.35.04
634 1279 Trine Brinck Hansen Statsskolen K 166
DEN
M 0.35.05
635 539 Anne Thomsen   K 167
DEN
Sønderborg 0.35.05
636 1278 Malou Müller Nielsen Statsskolen K 168
DEN
S 0.35.06
637 1374 Karina Johannsen BCSyd K 169
DEN
Sønderborg 0.35.06
638 171 Nina Wetcke Deutsche Schule Sonderburg K 170
DEN
  0.35.08
640 283 Helle Lund   K 171
DEN
Sønderborg 0.35.11
641 1697 Charlotte Damkjær   K 172
DEN
  0.35.11
642 595 Sanne Svendsen   K 173
DEN
Sønderborg 0.35.11
644 808 Gitte Wrang Dybbøl Massage & Zoneterapi K 174
DEN
  0.35.13
648 1007 Kirsten Bagger Nielsen Ulkebøl Skole K 175
DEN
Sønderborg 0.35.14
649 351 Bente Holm   K 176
DEN
Augustenborg 0.35.14
650 758 Malene Paulsen Løve Apoteket K 177
DEN
  0.35.15
651 568 Grethe Voigt   K 178
DEN
Kolding 0.35.17
654 480 Lisa Hyllested   K 179
DEN
Sønderborg 0.35.18
656 479 Karina Hyllested   K 180
DEN
Sydals 0.35.19
658 1440 Nanna Miang Lyngsø AGS K 181
DEN
Nordborg 0.35.20
659 859 Tanja Petersen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 182
DEN
  0.35.20
660 1002 Pernille Hansen Ulkebøl Skole K 183
DEN
Sønderborg 0.35.22
661 611 Tina Alstrup klomk K 184
DEN
Aabenraa 0.35.22
666 1387 Pauline Mølkjær-Jørgensen AGS K 185
DEN
Nordborg 0.35.26
667 1386 Trine Juhl Knudsen AGS K 186
DEN
Sønderborg 0.35.26
668 923 Marga Kreutz Ulkebøl Skole K 187
DEN
Sønderborg 0.35.28
671 442 Hanne Ludvigsen Augustenborg Løbeklub K 188
DEN
Augustenborg 0.35.31
672 1599 Mette Svendsen   K 189
DEN
  0.35.31
673 121 Trine Petz Nielsen Profil Optik K 190
DEN
Sønderborg 0.35.36
678 353 Annette Møller Løbeklub Tempo K 191
DEN
Sønderborg 0.35.40
679 1289 Rie Brose Statsskolen K 192
DEN
S 0.35.40
681 1545 Eva Andreasen   K 193
DEN
  0.35.41
684 173 Anastasia Naeve Deutsche Schule Sonderburg K 194
DEN
  0.35.42
686 636 Karin Jensen   K 195
DEN
Sønderborg 0.35.43
687 815 Kirsten Bollmann Dybbøl Massage & Zoneterapi K 196
DEN
  0.35.45
689 1144 Lene Rask Junker Kegnæs friskole K 197
DEN
  0.35.47
690 614 Marianne Quitzau   K 198
DEN
Kolding 0.35.47
691 1218 Sine Rosendahl Statsskolen K 199
DEN
M 0.35.47
692 391 Hanne Mau   K 200
DEN
Egernsund 0.35.47
695 1023 Tonje Nielsen Ulkebøl Skole K 201
DEN
Sønderborg 0.35.48
700 1217 Sanne Quorp Statsskolen K 202
DEN
L 0.35.53
703 1665 Ida Sandholdt   K 203
DEN
  0.35.54
704 685 Iben Willesen   K 204
DEN
Sønderborg 0.35.55
705 813 Rikke Ahrends Dybbøl Massage & Zoneterapi K 205
DEN
  0.35.55
706 871 Susanne Nicolaisen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 206
DEN
  0.35.55
708 262 Hanne Brinck Erichsen   K 207
DEN
  0.35.56
711 829 Anette Misfeldt Dybbøl Massage & Zoneterapi K 208
DEN
  0.35.57
713 1208 Kathrine Mørch Nørgaard Statsskolen K 209
DEN
S 0.36.01
715 1209 Lise Hesselholt Statsskolen K 210
DEN
S 0.36.02
716 528 Hanne Linné PI Sønderborg K 211
DEN
Sønderborg 0.36.02
717 468 Rita Dyrgaard   K 212
DEN
Sydals 0.36.02
718 98 Dorthe Iversen Danfoss Medical Health Centre K 213
DEN
Augustenborg 0.36.02
720 1268 Lena Jensen Statsskolen K 214
DEN
S 0.36.03
721 1083 Mathilde Kobberø Ulkebøl Skole K 215
DEN
Sønderborg 0.36.03
724 1257 Nanna Duus Statsskolen K 216
DEN
S 0.36.05
727 916 Maria Faaborg Kock Ulkebøl Skole K 217
DEN
Sønderborg 0.36.09
731 100 Kristine Buhl   K 218
DEN
Sønderborg 0.36.13
734 133 Miriam Mainusch   K 219
DEN
Sydals 0.36.15
735 456 Lisa Thunø Christensen_Fogt_Thunø K 220
DEN
Sydals 0.36.15
739 1226 Sara Puggaard Statsskolen K 221
DEN
M 0.36.20
740 1224 Katrine Østerby Statsskolen K 222
DEN
S 0.36.21
741 12 Karoline Bloch Hvid Fitness Syd K 223
DEN
Sønderborg 0.36.24
742 1225 Sofie Sand Statsskolen K 224
DEN
S 0.36.24
743 549 Katrine Sato   K 225
DEN
Aabenraa 0.36.25
748 865 Gitte Søndergaard Dybbøl Massage & Zoneterapi K 226
DEN
  0.36.28
749 1368 Mathilde Dünnweber BCSyd K 227
DEN
Sønderborg 0.36.29
750 511 Lotte Marek Esbjerg n K 228
DEN
Sønderborg 0.36.29
751 1630 Britt Esbjerg   K 229
DEN
  0.36.29
753 1324 Lis Lund Hansen BCSyd K 230
DEN
Sønderborg 0.36.30
755 1646 Jette Hansen   K 231
DEN
  0.36.32
758 820 Else Steffensen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 232
DEN
  0.36.33
761 1437 Stine Bagger AGS K 233
DEN
Sønderborg 0.36.36
762 844 Kirsten Slot Jacobsen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 234
DEN
  0.36.37
763 1325 Lotte Mostrøm Frandsen BCSyd K 235
DEN
Sønderborg 0.36.37
768 807 Tanja Torning Bredgaard Dybbøl Massage & Zoneterapi K 236
DEN
  0.36.40
769 369 Sofie Jessen sosu-syd K 237
DEN
  0.36.41
770 809 Inge Boisen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 238
DEN
  0.36.45
773 795 Marie Jørgensen Dybbøl Massage & Zoneterapi K 239
DEN
  0.36.46
774 540 Mette Thomsen   K 240
DEN
Sønderborg 0.36.47
775 412 Sanne Andersen Gurlis Engle K 241
DEN
Augustenborg 0.36.50
779 1223 Lise Cecilie Overvad Statsskolen K 242
DEN
S 0.36.54
780 1228 Malene Overvad Statsskolen K 243
DEN
M 0.36.54
781 366 Dorrit Andersen Felsted Løbeklub K 244
DEN
Aabenraa 0.36.54
783 1455 Isabella Christensen Gråsten Landbrugsskole K 245
DEN
Gråsten 0.36.56
784 651 Jette Steensen Sønderjyllands Symfoniorkester K 246
DEN
Sydals 0.36.56
785 367 Helle Jessen sosu-syd K 247
DEN
Sønderborg 0.36.57
786 350 Marianne Æbeløe IBC Aabenraa K 248
DEN
Rødekro 0.36.58
788 1539 Christina Petersen Hestehavegård K 249
DEN
  0.36.59
789 363 Signe Lorenzen   K 250
DEN
Sønderborg 0.36.59
790 648 Catarina Zeh Sønderjyllands Symfoniorkester K 251
GER
Sønderborg 0.36.59
796 1598 Anne-Mette Holm Jensen   K 252
DEN
  0.37.02
798 43 Britt Bjerre Paulsen eckersberg friskole K 253
DEN
Sønderborg 0.37.03
800 359 Jonna Thun   K 254
DEN
Sønderborg 0.37.05
801 790 Gitte Kramer Tal-Knuserne K 255
DEN
Hørup 0.37.05
805 660 Dorte Westergaard Westergaard ApS K 256
DEN
  0.37.09
806 661 Laura Mortensen Westergaard ApS K 257
DEN
  0.37.09
810 63 Rikke Kjær Hansen   K 258
DEN
Sydals 0.37.12
811 1527 Sally Warrington Gråsten Landbrugsskole K 259
DEN
Gråsten 0.37.13
813 1686 Mona Jacobsen   K 260
DEN
  0.37.14
814 990 Marianne Østergaard Ulkebøl Skole K 261
DEN
Sønderborg 0.37.14
815 174 Charlotte Gillesberg Deutsche Schule Sonderburg K 262
DEN
  0.37.16
816 176 Kira Jensen Deutsche Schule Sonderburg K 263
DEN
  0.37.16
817 62 Katrine Lund Walsted   K 264
DEN
Sydals 0.37.16
818 940 Kathrine Munk-Christensen Ulkebøl Skole K 265
DEN
Sønderborg 0.37.16
819 1537 Julie Korning Hestehavegård K 266
DEN
  0.37.16
821 1535 Mia Bruhn Hestehavegård K 267
DEN
  0.37.17
822 1269 Louise Nissen Statsskolen K 268
DEN
S 0.37.17
823 402 Linda Petersen   K 269
DEN
Sydals 0.37.17
824 699 Katrine Jørgensen   K 270
DEN
Sønderborg 0.37.18
826 1005 Frederikke Stewart Ulkebøl Skole K 271
DEN
Sønderborg 0.37.19
827 17 Susanne Asmussen eckersberg børneunivers K 272
DEN
Sønderborg 0.37.24
829 115 Inger Faurholm   K 273
DEN
Sønderborg 0.37.27
831 341 Tabita Lund Danske Bank K 274
DEN
Sønderborg 0.37.28
833 1212 Line Trip Statsskolen K 275
DEN
S 0.37.30
835 61 Pernille Bladt Kellmann´s VVS/Blik ApS K 276
DEN
Sydals 0.37.33
836 1214 Cecilie Nygaard Bang Statsskolen K 277
DEN
M 0.37.34
837 7 Jane Kraak   K 278
DEN
Gråsten 0.37.36
838 1526 Kirsten B. Nielsen Gråsten Landbrugsskole K 279
DEN
Gråsten 0.37.39
839 1055 Nanna Bütikofer Ulkebøl Skole K 280
DEN
Sønderborg 0.37.39
840 589 Lene Callesen   K 281
DEN